Chalupa

Ubytovanie v novo zrekonštruovanej chalupe z roku 1937

Chalupa Za lesíkom sa nachádza v centre obce Ždiar v peknom tichom prostredí, ktoré od ruchu obce oddeľuje neveľký lesík a malý potôčik.

Chalupa má dve nové kúpeľne, dve kuchyne, päť izieb a dva prekryté balkóny s nádherným výhľadom na panorámu Belianskych Tatier. V okolí chalupy je možné tráviť voľný čas na veľkom pozemku (možnosť grilovať, uvariť guláš a pod.), futbalovom ihrisku, alebo využiť stravovanie v blízkej reštaurácii.

Chalupa sa prenajíma ako objekt. Minimálna cena za chalupu – 100 € / chalupa / noc (pri obsadenosti 1-6 osôb) Pri  obsadenosti 7 a viac (max. 12 + 2 osôb) = 150 € / chalupa / noc v lete a 180 € v zime (5 izieb, 2 x kuchyňa, 2 x kúpelňa s WC).

Prípadne je možné dohodnúť idividuálne ceny aj podľa obsadenosti / výber oddelenej ubytovacej jednotky v rámci objektu pre jednu rodinu (1 x kuchyňa, 1 x WC, 1 prípadne 2 izby).

Zloženie izieb – prízemie:
1×2 + rozkladací gauč (prístelka)
1×2 + 2 x rozkladací gauč (prístelka)
2x kuchyňa
2x kúpelňa (sprchovací kút, umývadlo, WC)

Zloženie izieb – poschodie:
1×2 s balkónom
1×3
1×3

Chalupa nie je na samote a nie je vhodná na krátkodobé oslavy (rozlúčky so slobodou, pomaturitné chaty a pod. sa zabávajúce hlučné skupiny mladých ľudí.)
– vďaka vopred za pochopenie 😉

Uprednostňujeme rodiny s deťmi a hostí, ktorí prídu do Tatier za oddychom, tursitikou, lyžovačkou a chcú príjemne stráviť voľný čas.